Několik let používám šablony YOOtheme

Pomocí šablony YOOtheme Pro jde v podstatě uspořádat webovou stránku do sloupců a řádků, které společně tvoří buňky. P oskytuje uživatelům flexibilitu při použití různých délek buněk na jedné stránce. Navíc eliminuje mezery ve sloupcích  rozvržení, aby bylo dosaženo čistého, systematického uspořádání. Když jsem porovnával rozmanitost a flexibilitu Pagebuilderů různých výrobců dospěl jsem ke zjištění, že YOOtheme poskytuje pro Joomlu perfektní možnost zobrazování jak pro velké obrazovky (responzibilita přes celou její šířku) tak přes běžné monitory, tablety i mobily orientované na výšku nebo na šířku. Proto jsem všechny starší weby přebudoval postupně z Warp šablon na šablony YOOtheme Pro - výsledky mne zcela nadchnuly.

Kromě tlačítek můžete pracovat s galerií, mapou, překrytím, citacemi, subnav, sociálními sítěmi, tabulkami, miniaplikacemi a dalšími možnostmi prvků. Poskytuje až 30 ůzných možností.

Zvláště důležitým prvkem je prezentace/slideshow, která je ideálně optimalizována jak pro PC, tak pro mobilní stránky. Aby to bylo zajímavé, podporuje pět systémů animací. A co je nejdůležitější, neomezuje vaše média. Můžete pohodlně spouštět obrázky i videa.

V YOOtheme Pro můžete své rozložení uložit do vlastní knihovny a použít jej třeba i modifikovaně na jinou stránku. 

Abych byl upřímný, viděl jsem několik významných tvůrců stránek a webových stránek s mnohem většími knihovnami. Vsadil jsem na YOOtheme a zjišťuji za ty léta, že  používám šablony navržené týmem odborníků.

Pro přizpůsobení vašich webových stránek  YOOtheme umožňuje avrhnout standardní tandardní i specifické webové stránky. možňuje nastavovat ednoduše barvy, typografii, velikost prvků, font, mezery a polohy, tak abyste doladili stránky podle vaší jednotné firemní vizuální komunikace a vašich preferencí. A ano, pokud jste zvědaví, funguje to jak pro PC, tak i pro mobilní telefony.

Lokální ukládání písem Google

Systém YOOtheme velmi dobře zpracovává písma Google. Aby se zabránilo pomalejšímu načítání, YOOtheme Pro optimalizuje rychlost uložením Google Fonts lokálně. Jakmile vyberete a uložíte písmo, systém automaticky stáhne soubory na váš server a připojí je k CSS.

© 2019 Waste To Fuel s.r.o.– všechna práva vyhrazena